fbpx

PŘÍSLUŠENSTVÍ

BAZÉNOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ
DODÁVÁNÉ K NAŠIM BAZÉNŮM


Správný výběr bazénového příslušenství je jednou z klíčových částí při výběru bazénů. Díky vhodně zvolenému příslušenství ušetříte spoustu času, námahy ale i peněz. Vše začíná správným výběrem filtrační technologie, která musí být dostatečně účinná, aby docházelo ke správné cirkulaci vody. V dnešní době jsou také velmi populární produkty k bezchlórové úpravě vody jako například tzv. solnička. Po zajištění dostatečné filtrace a úpravě vody je vhodné užití tepelného čerpadla, které Vám zajistí prodloužení Vaší koupací sezóny. 

BAZÉNOVÉ FITRACE:


Ke správné cirkulaci bazénové vody je nutné zvolit dostatečně silné filtrační čerpadlo s filtrační nádobou. Filtrační nádoba obsahuje jemný písek nebo zeolit, který filtruje nečistoty z bazénu. Tyto technologie umisťujeme do filtrační šachty nebo jiného prostoru kde budou technologie uloženy.

Správná bazénová filtrace by měla přefiltrovat objem Vašeho bazénu v rozmezí 4-5 hodin denně.

BEZCHLOROVÁ ÚPRAVA VODY:

V dnešní době velmi oblíbené solinátory, zařízení, které produkuje plynný chlor ze soli rozpuštěné ve vodě. Optimální řešení pokud se chcete vyhnout chemii ve vašem bazénu. V naší nabídce naleznete základní zařízení na úpravu vody slanou vodou, ale i pokročile, které ohlídají pH Vaší vody, dají se ovládat pomocí WI-FI a jiné užitečné funkce. 

Voda v bazénu při použití solinátorů je srovnatelná se salinitou lidské slzy.

TEPELNÁ ČERPADLA:


Pokud hledáte ideálního pomocníka k prodloužení koupací sezóny tak je to právě tepelné čerpadlo, které efektivně ohřívá vodu na požadovaný stupeň. 

Tepelné čerpadlo Rapid Inverter HP se automaticky nastaví na výkon 25% až 100% podle aktuální potřeby tepelného výkonu.

AUTOMATICKÉ BAZÉNOVÉ VYSAVAČE:


Díky automatickým bazénovým vysavačům máte zase o něco méně práce. Vysavače jsou vybaveny košíkem na hrubší nečistoty a speciálním filtrem. Oba naše modely vysávají dno i stěny bazénu. 

Automatické vysavače vysávají zhruba 2-3 hodiny denně, dle nastavení režimu a velikosti bazénu.

OSTATNÍ VYBAVENÍ BAZÉNU


Bazénový protiproud, osvětlení nebo skimmer s automatickým dopouštěním vody. Díky tomuto příslušenství může být Váš bazén ještě příjemnější. 

Protiproud Vám z malého bazénu udělá ideální místo k opravdovému tréninku. Světla zaručí možnost plavat i po setmění…