fbpx

SKIMMEROVÉ BAZÉNY

zakázkové výroby

SKIMMEROVÉ BAZÉNY
ZAKÁZKOVÉ VÝROBY. 


Zvolte správnou velikost, tvar, hloubku a barvu bazénu. Vyberte vhodné schodiště nebo přidejte masážní lavici. S námi máte nespočetně možností při výběru Vašeho nového bazénu, tak aby vše zapadalo přesně na Vaši zahradu.

Bazény PoolDo jsou vyráběny z polypropylenových desek od německé společnosti Röchling. Tyto desky jsou svařovány na požadovaný rozměr a tvar automatizovanou metodou tupého svařování na svářecí lavici. Díky těmto svárům jsme si jisti, že naše bazény jsou 100% nepropustné.  Bazénové skelety vyrábíme ve 3 různých šířích polypropylenu 6mm, 8mm a 10mm. Dle náročnosti a požadavků společně zvolíme tu nejvhodnější šířku. Veškeré stavební části jako žebrování a límec bazénu jsou vždy z 10mm materiálů což je velmi důležité pro jejich rovinnost a pevnost. Veškeré naše materiály jsou UV stabilizované, zdravotně nezávadné a vhodné i pro úpravu slanou vodou.

BAREVNÉ PROVEDENÍ:

Vyberte si z nabídky 4 základních barev nebo se na nás prosím obraťte s poptávkou požadované zakázkové barvy.

TVARY BAZÉNŮ:


Zakázková výroba je naší specialitou a proto nabízíme velké možností tvarů bazénů. Vše upravitelné dle Vašich požadavků a dispozic Vaší zahrady.

Zákázkové tvary bazénů je většinou nutné vyrábět přmo v místě instalace pro nemožnost jejich převozu.

SCHODIŠTĚ A RELAXAČNÍ PROSTORY:


Nabízíme velké množství bazénových schodišť a relaxačních lavic, které mohou být upraveny přesně dle Vašich požadavků a potřeb. Schodiště je vždy opatřeno protiskluzovým povrchem. 

Některé typy schodišť (Např.laguna) mohou vyžadovat výrobu bazénu přímo v místě instalace. Relaxační lavice je možné doplnit o světla nebo masážní trysky. 

7de44292-2fc4-44ca-badd-5a9acc27e2e2
it
indoor_school_pool2

FILTRAČNÍ ŠACHTY:


Samostatné filtrační šachty, do kterých jsou instalovány bazénové technologie jako je filtrace, slaná úprava vody, jističe a další nutné součásti k provozování bazénu. Filtrační šachty mohou být také upraveny dle Vašich požadavků. 

INSTALACE NA MÍSTĚ:


Naše společnost poskytuje speciální službu ,,Instalace na místě.” Tuto službu poskytujeme po celé Evropě našim obchodním partnerům, ale i zákazníkům v České republice. Výroba bazénu na místěje provádně v případě nadrozměrných, nepřepravitelných bazénů nebo v těžko přístupných oblastech kam se nelze dostat s bazénem v jednom kuse. Tato instalace je také často používána uvnitř budov. Materiál je připraven v naší hale a dopraven k zákazníkovi kde je bazén vyroben přímo uvnitř výkopu.

3D MODEL:


Po správné konfiguraci všech součásti Vašeho bazénu Vám vypracujeme 3D model než zadáme bazén do výroby, aby jste měli ještě lepší představu o celkovém výsledku, případně, aby jste model bazénu mohli zakomponovat s Vaším architektem.

DOPRAVA BAZÉNU:

Bazény dopravujeme na speciálním přepravníku, na kterém jsme schopni přepravit bazén o vnitřní velikosti 3.4mx8m bez povolení. Ve větších případech je vyžadováno povolení o přepravě nadrozměrném nákladu nebo alternativní výroba na místě.

pool_wooden
skimmer_03
IMG_1652

INSTALAČNÍ NÁVOD:

Instalační příručka pro skimmerové bazény Vám pomůže zvládnout instalaci bazénu svépomocí. Prosíme, dodržujte všechny předepsané kroky v manuálu. V případě nejasnosti v době výstavby nás neváhejte kontaktovat.