fbpx

LAMINÁTOVÉ BAZÉNY

LAMINÁTOVÉ BAZÉNY
MODELY


Nabízíme luxusní laminátové bazény různých tvarů a velikostí, od menších rodinných bazénů až po bazény pro opravdové milovníky plavání.

MONTANA


KALIFORNIA


ARIZONA


COLORADO


ALASKA


FLORIDA


NEVADA


LAMINÁTOVÉ BAZÉNY
8 VRSTEV NEJVYŠŠÍ KVALITY


Laminátové bazény jsou vyráběny přesně podle výrobních norem a požadavků našich zákazníků. Na materiálech nešetříme a pečlivě kontrolujeme kvalitu našich výrobků. Veškeré naše laminátové bazény obsahují vždy 8 vrstev, díky kterým jsme si jisti kvalitou a dlouhou životností. Na naše laminátové bazény poskytujeme 5 letou záruku na nepropustnost skeletu. 

SLOŽENÍ MATIERÁLŮ
LAMINÁTOVÝCH BAZÉNŮ 


Složení laminátových bazénů je nejdůležitějším prvkem. Laminátový bazén by měl obsahovat všechny tyto vrstvy, aby Vám zaručil dlouhou životnost. 

1. První a nejdůležitější vrstva GelCoat – určuje celý vzhled a barvu bazénu. Účelem této vrstvy je 100% nepropustnost vody a ochrana proti chemii a UV paprskům. 

2. Druhá vrstva GelCoatu se aplikuje pro ještě větší ochranu a pevnost celého bazénového skeletu.

3. Třetí vrstva tzv. BarrierCoat – ochrana proti osmóze a bublinkám na skeletu bazénu. 

4. Ochranná vrstva je speciální vinylesterová pryskyřice, která slouží také jako ochrana proti vnitřním vlivům v bazénu.

5. Skládá se z několika (v závislosti na velikosti bazénu) vrstev skleněné rohože a pryskyřice. Tato vrstva posiluje celou konstrukci bazénu ve všech záhybech bazénu.

6. Tato vrstva je složena z ocelové konstrukce, která slouží jako podpora bazénového límce a podporuje celkovou pevnost a rovnost bazénu.

7. Vrstva TopCoat – slouží k ochraně bazénového skeletu před vnějšími vlivy z druhé strany tělesa.

8. Polyuretanová vrstva (pěna), která slouží jako tepelná izolace a zároveň chrání bazén proti poškození z vnější stray.

company
Beautiful girls on a vacation. Friends in the swimming pool
Male worker at a factory

PROČ VYBRAT LAMINÁTOVÝ BAZÉN?


  • Sklolaminátové bazény jsou monolitické neboli z jednoho kusu. Nenajdete na nich tedy žádné sváry, napojení nebo lepené části, které by mohly prasknout. Díky zaobleným hranám se na bazénu nedrží téměř žádné nečistoty.
  • Snadná stavební příprava, která Vám ušetří spoustu času a peněž, žádné složité kroky, ale jednoduchá výstavba, kterou zvládnete i svépomocí.
  • Výhodou sklolaminátových bazénů je opravdu dlouhá životnost. I proto jsou vhodnou investicí, již nemusíte měnit fólii nebo nafukovat kruhový bazén. 
  • Díky svému lesklému povrchu nejen luxusně vypadají, ale také se díky své hladkosti lehce udržují od řas a dalších nečistot.
  • Polyuretanová izolace (PUR), která funguje nejen jako ochrana proti vnějším vlivům, ale hlavně jako tepelná izolace. A u nás ji máte vždy již v ceně bazénu.
  • Všechny naše bazény jsou chráněny proti silnému UV zařéní, tak aby i po letech vypadaly jako nové.  Každé schodiště je navíc chráněno protiskluzovým materiálem pro větší bezpečnost.
  • Nabízené modely bazénů jsou konstruovány, tak aby vyhovovali nejstandardnějším rozměrům bazénových zastřešení všech výrobců.
  • Na veškeré modely lze nainstalovat protiproud, osvětlení nebo například automatickou úpravu vody solinátorem. (Viz. kategorie příslušenství.)

BAREVNÉ PROVEDENÍ:


Vyberte si jednu z našich 5 barev.

MOŽNOSTI UKONČENÍ
BAZÉNOVÉHO LÍMCE


Laminátové bazény mají speciální límec, který slouží k ukončení a pevnosti bazénu. Na výběr jsou 3 možnosti jak okolní plochy kolem límce bazénu ukončit.

1.Ukončení pod límec bazénu.

2.Ukončení nad límec bazénu.

3.Ukončení do poloviny límce.

3D MODELY:


Každý náš model laminátového bazénu má své produktové 3D video, díky kterému si bazén lépe prohlédnete a rozhodnete se, který vyhovuje Vašim požadavkům. 

DOPRAVA BAZÉNU:

Bazény jsou převáženy na našem speciálním přívěsu. Na přívěsu jsme schopni převézt bez speciálního povolení bazén o vnější velikosti 8.4 x 3.7 x 1.6. Pro větší rozměry bazénů je nutné povolení o nadrozměrném nákladu. 

INSTALAČNÍ NÁVOD:

Instalační video našich laminátových bazénů Vám lépe přiblíží co Vás čeká a jak správně zabudovat laminátový bazén.