fbpx

KONTAKT

 

KONTAKTUJTE NÁS 

Pokud máte zájem o některé z našich výrobků nebo si nevíte rady s výběrem, neváhejte nás prosím kontaktovat nebo vyplnit poptávkový formulář níže. Pokud se chcete stát naším obchodním partnerem B2B, využijte prosím emailovou adresu.

Kontaktujte nás kdykoliv potřebujete poradit s výběrem nebo s instalací Vašeho nového bazénu.

SÍDLO FIRMY: 

ALBISTAV DEVELOPMENT s.r.o.

Skalička 65, Skalice 500 03, Česká Republika IČO: 28849388 DIČ: CZ28849388 C 30851 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

ADRESA VÝROBY:

VÝROBA - VYZVEDNUTÍ ZBOŽÍ

Sklenářka 487/1, Hořovice 268 01, Česká Republika

+420 722 417 628

Zavolejte nám kdykoliv od pondělí do pátku od 8:00 - 18:00. Dle Vašeho požadavku Vám přidělíme obchodního zástupce.

EMAILOVÁ ADRESA:

info@pooldo.com

Zákaznický email - napiště nám, jeden z našich zaměstnanců se Vám bude věnovat co nejdříve.

voziky
flr

O SPOLEČNOSTI POOLDO


Jsme rodinná firma z východních čech, v bazénovém průmyslu se pohybujeme déle než 8 let. Primárně naše produkty exportujeme po celé Evropě do zemí jako Německo, Rakousko nebo Velká Británie. Naší hlavní náplní je zakázková výroba polypropylenových bazénů. U těchto bazénů nedržíme skladem žádné typizované rozměry, ale opravdu vytváříme bazén přesně podle Vašich představ a požadavků. Díky tomu si můžete být jisti, že Váš bazén bude unikátní a bude přizpůsoben Vaší zahradě.  Na výběr je nespočet možností. Od výběru velikosti, hloubky, tvaru nebo relaxačních lavic. Výhodou zakázkových bazénů je možnost výroby uvnitř domu nebo v místech kam není možné bazén dopravit v jednom kuse. Nenabízíme jen zakázkové bazény z polypropylenu, ale i standardizované. V poslední době jsou velmi oblíbené laminátové bazény. Tyto bazény nabízíme v různých tvarech a několika velikostech. Vybírat můžete z 5 barevných možností a bazén doplnit o obrovské množství příslušenství. Bazén Vám dopravíme, nainstalujeme, zprovozníme a vše Vám ukážeme. Po instalaci s Vámi zůstaneme v kontaktu, tak aby jste se na nás mohli kdykoliv obrátit.

  • Jsme poctivá, česká firma, která si dává záležet na každém vyrobeném bazénu. Nevyrábíme tisíce bazénů ročně, ale vyrábíme takové množství abychom udrželi nejvyšší kvalitu a naše zákazníky spokojené.
  • S výběrem bazénu Vám vždy pomůžeme a nalezneme to nejlepší řešení. Ke každému bazénu navíc poskytujeme stavební dokumentaci a 3D model pro Vašeho architekta nebo pro Vaši lepší představu. 
  • Na materiálech nešetříme, vyrábíme bazény pouze ze silných konstrukčních prvků a přísně dodržujeme stanovené lhůty pro jejich výrobu, neuspěcháváme výrobní procesy a limity pro zachování vynikajících výsledků.
  • Bazén Vám vyrobíme, přivezeme, nainstalujeme, otestujeme a vše Vám vysvětlíme. I po uložení bazénu zůstaneme v kontaktu a můžete nám kdykoliv zavolat. Nemáme infolinku, ale vždy komunikujete přímo se zaměstnanci naší firmy, kteří jsou maximálně nápomocní.
Poptávkový formulář

Kontaktujte nás, pojďme společně probrat Váš projekt.

Kontaktujte nás s Vaší poptávkou, náš obchodní zástupce Vám bude nápomocný a vypracuje Vám nezávaznou cenovou nabídku dle Vašich požadavků.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY  
VŠEOBECNÉ


Cenová nabídka je u nás vždy nezávazná a zdarma. Jeden z našich obchodních zástupců se Vám bude věnovat.
Ve většině případů jeden z našich zaměstnanců přijede přímo k Vám, aby dle dispozic a Vašich přání společně s Vámi vybral nejlepší řešení a navrhl možnosti.
Dodání bazénů většinou trvá 3-5 týdnů, ale vše závisí na požadavcích a v jakém období je bazén objednáván. V létě jsou běžné dodací podmínky kolem 4-5 týdnů.
Sazba 15% DPH je platná pouze při prodeji k rodinnému domu určenému k sociálnímu bydlení a nepřevyšující podlahovou plochu 350 m².
Ano, naše polyproypelnové bazény lze vyrobit téměř kdekoliv, v těžko dostupných prostorech, ale i uvnitř domu kam by se jiný bazén v kuse nedostal.
U bazénu, které nepřekračují 40m2 a jsou umístěny alespoň 2m od plotu žádné stavební povolení nepotřebujete. U větších bazénů nad 40m2 nebo blíže než 2m od plotu je nutné zažádat o povolení.
Náš instalační tým Vám bazén přiveze na speciálním přepravníku, bazén zapojí, zprovozní a ukáže Vám jak bazén obsluhovat. V případě dalších nejasností nás můžete kdykoliv kontaktovat nebo si objednat servis/zazimování/odzimování.
Bazénové technologie mohou být umístěny do filtrační šachty. Do šachty lze umístit filtrace, úprava slané vody, elektro rozvaděč, protiproudové čerpadlo a bypass na tepelné čerpadlo. Pokud nechcete mít za bazénem filtrační šachtu, můžou být technologie umístěny například do zahradního domku, garáže nebo jiné místnosti. Vzdálenost technologií od bazénu by neměla být dále než 7m.
Ke každému bazénu od nás dostanete specifický výkres včetně instalačního návodu s přesnými rozměry výkopu a dalšími instrukcemi jak připravit výkop, ale i jak dokončit okolní terén kolem bazénu, případně připravit plochu kolem bazénu na zastřešení.
Bazénová zastřešení nevyrábíme, ale nabídneme Vám zastřešení od našich dodavatelů dle Vašich požadavků. To znamená, že Vám zajistíme kompletní řešení, od bazénu, bazénových technologií až po bazénové zastřešení nebo bazénovou roletu.
Pokud nemáte stavební zkušenosti, doporučujeme vyhledat stavební firmu, která Vám s výstavbou pomůže nebo alespoň člověka, který má zkušenosti se stavebními činnostmi. Pokud si nejste jisti, doporučujeme nejdříve prostudovat ,,Instalační návody” v sekci Technická podpora.
Ano, drenážní potrubí je velmi důležité. I když momentálně nemáte spodní vodu, v budoucnu se může spodní voda objevit, například častými dešti nebo napadnutím většího množství sněhu.
Zazimování bazénu není nijak složité, doporučujeme přečíst náš článek:  ČÍST ČLÁNEK 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY  
LAMINÁTOVÉ BAZÉNY


Laminátové bazény jsou stále oblíbenější volbou zákazníků a to hlavně díky svému luxusnímu vzhledu, pevnosti a životnosti. Laminátové bazény jsou monolitické tedy z jednoho kusu, nenajdete na nich žádné ostré hrany, sváry ani lepené spoje. Nejlépe se laminátové bazény dají přirovnat ke koupelnovým vanám. Jejich životnost je dokonce i 30-50 let, v závislosti na podmínkách.
Bohužel, laminátové bazény jsou vyráběny z předem připravených forem, které nelze upravovat na přání. Nicméně nabízíme 8 modelů, 14 rozměrových variant a  5 barev.
Na naše laminátové Bazény PoolDo poskytujeme standardní záruku 5 let zdarma. Záruka je na nepropustnost celého skeletu.
Ano, na naše bazény lze použít automatické vysavače, které vysávají dno, stěny i vodní linku, viz. kategorie příslušenství.
Životnost laminátových bazénů je společně s nerezovými bazény udávána jako jedna z nejdelších na trhu. Naše bazény jsou složeny z 8 prověřených vrstev, které chrání bazén proti vnějším i vnitřním vlivům. Jejich životnost je udávána 30-50 let, ale mohou sloužit daleko déle, vše záleží na okolnostech, ale i kvalitě stavební přípravy, údržby a dávkování chemie.
Na výběr je z 5 barev a to: světle modrá, modrá, písková, šedá a bílá. Výběr barvy je u nás vždy zdarma.
Do laminátových bazénů lze instalovat téměř veškeré příslušenství, s výjimkou zábradlí. Může to být bazénový protiproud, osvětlení, masážní trysky, ale i možnost rozšíření bazénu o tepelné čerpadlo, úpravu slanou vodou nebo UV lampou.
Ano, naše bazény na sobě mají PUR pěnu z vnější strany, která slouží jako ochrana proti vnějším vlivům a zároveň jako tepelná izolace.
Náš instalační tým Vám bazén přiveze na speciálním přepravníku, bazén zapojí, zprovozní a ukáže Vám jak bazén obsluhovat. V případě dalších nejasností nás můžete kdykoliv kontaktovat nebo si objednat servis/zazimování/odzimování.
V případě poškození laminátových bazénu se poškozená část vyřízne, nalaminuje nová část, vše se zabrousí a následně nalakuje do stejné barvy. Jsou tedy lehce opravitelné.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY  
POLYPROPYLENOVÉ BAZÉNY


Polypropylenové bazény jsou vyráběny z kvalitních německý plastů společnosti RÖCHLING, jsou UV stabilizované a zdravotně nezávadné. Bazény jsou svářeny nejmodernějšími svářečkami švýcarské značky Leister. Výhodou polypropylenových bazénů je rozmanitost výběru, můžete si upravit hloubku od 1.0-1.5m, šířku do 5m a délku bazénu do 15m. Díky své zakázkové výrobě je možné přizpůsobit tvar bazénu přesně pro Vaši zahradu. Pokud k Vašemu domu není přístup pro dopravu bazénu v jednom kuse nebo si přejete bazén umístit uvnitř Vašeho domu, je možné bazén vyrobit přímo u Vás.
Ano, jednou z největších výhod je rozmanitost výroby zakázkových bazénů, lze je přizpůsobit na téměř jakýkoliv tvar. Nejen tvar, ale i různé možnosti schodišť nebo relaxačních prostor lze upravovat dle přání zákazníka.
Životnost polypropylenových bazénů je zhruba 30 let, ale mohou sloužit daleko déle, vše záleží na okolnostech, ale i kvalitě stavební přípravy.
Na výběr je z 4 barev a to: světle modrá, modrá, šedá a bílá.
Do polypropylenových bazénů lze instalovat téměř veškeré příslušenství, s výjimkou zábradlí. Může to být bazénový protiproud, osvětlení, masážní trysky, ale i možnost rozšíření bazénu o tepelné čerpadlo, úprava slanou vodou nebo UV lampou.
Ano, na naše bazény lze použít automatické vysavače, které vysávají dno, stěny i vodní linku, viz. kategorie příslušenství.
Naše bazény standardně osazujeme extrudovaným polystyrenem XPS 3cm na stěny a pod bazén, na přání zákazníka může být tepelná izolace přizpůsobena.
Největším rozdílem mezi těmito bazény je účinnost filtrace a hladiny vody v bazénu. Skimmerový bazén je vybaven skimmerem, který slouží ke sběru nečistot z hladiny vody pouze svojí velikostí cca 15x15cm (velikost otvoru skimmeru) zatímco přelivový bazén sbírá vodu po celém obvodu do přelivového kanálku, odkud je voda odváděna do filtračního média. U skimmerového bazénu je hladina vody vždy cca o 10cm nižší než celková hloubka bazénu, u přelivového bazénu je hladina vody rovnoměrně s hranou bazénu, tedy v celé výšce jeho hloubky.
Náš instalační tým Vám bazén přiveze na speciálním přepravníku, bazén zapojí, zprovozní a ukáže Vám jak bazén obsluhovat. V případě dalších nejasností nás můžete kdykoliv kontaktovat nebo si objednat servis/zazimování/odzimování.
Polypropylenové bazény jsou svářené extrudovanými (silnějšími) sváry, které lze opravit.